Telefonas registracijai: +370 683 62577

Stanevičiau g. 51, Vilnius Žemėlapyje

Dantų papuošalai

Dantų papuošalai

Dantų papuošalai

Dantų papuošalai pagyvins Jūsų šypseną bei viliojančiai blykčios Jums besišypsant.  Spindesys ir paslaptis priduos Jūsų šypsenai žavesio bei ekstravagancijos.

Procedūra trunka keliolika minučių, o rezultatas stulbinantis – nuostabi originali šypsena!

Dažniausiai Lietuvoje naudojami papuošalai – maži skaidrūs cirkonio kristalai. Jie specialia medžiaga tiesiog priklijuojami prie pasirinkto danties emalio. Kiek ilgai papuošalas laikysis, priklauso ne tik nuo žmogaus dantų priežiūros, bet ir nuo mitybos įpročių. Reikėtų vengti ypač kieto, rupaus maisto.

Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę. Dantų papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus. Pavyzdžiui, pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas.

Kosmetiniai dantų papuošalai yra labai ploni – vos 0,5mm storio. Todėl jie jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau jie neturėtų sukelti jokio diskomforto jausmo nei valgant, nei kalbant, nei valant dantis.

Visiškai neskausmingos danties puošimo procedūros metu pirmiausia danties paviršius nupoliruojamas. Nuvalius apnašas jis ėsdinamas rūgštimi, kuri naudojama ir plombuojant dantis. Taip siekiama, kad rišamoji medžiaga kuo ilgiau laikytųsi.
Papuošalui nukritus dažnai lieka plonas klijuojančiosios medžiagos sluoksnis. Tačiau jis lengvai odontologo nupoliruojamas ir nepalieka jokios papuošalo buvimo žymės. Be to, kosmetiniai dantų papuošalai lengvai nuimami.

Atvykę į kliniką, galėsite pasirinkti permatomą (baltą) arba spalvotą Swarovski dantų papuošalą!

SVARBU!!! Negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Pirmiausia dantis turi būti išgydomas, o tik tada puošiamas. Nusprendusieji iš kitų išsiskirti žibančia šypsena turėtų negailėti laiko kruopščiai dantų priežiūrai.